3 Ekim 2013 Perşembe

Tekrar Merhaba Blog Dünyası.....


Öncelikle beni takip etmeye başlayan ve iyi dileklerini mesaj olarak yazan tüm arkadaşlara teşekkürler ediyorum..mesajlara tek tek nasıl cevap yazacağım henüz bilmiyorum....Zaman içinde öğreneceğim...Ayrıca Banu ablama da teşekkür ediyorum..Bir paylaşım ile beni nasıl ayağa kaldırdı..::)))Bu   dünya ayrı bir dünya  sanırım.Hepiniz gerçekten çok şeker ve özel insanlarsınız  iyi ki varsınız....Eveeeettttttt......Bugün neler  yaptım...Biraz anlatmak istiyorum....Bilenler vardır belki ben sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum ve  bu sene 3. sınıfları okutuyorum..Çok zevkli ve severek yaptığım bir iş(2 sene önce 1. sınıfı okuturken çok yoruldum ama okumaya geçtiklerinde bendeki mutluluğu görmeliydiniz)..Bu fotoğraf geçen sene Atatürk Evi'ni ziyaretimiz sırasında çekildi...Nasıl seviyorlar gezileri....Diğeri de Orman Müzesi... İlk 4 saat ders ardından öğle tatilinde veli toplantısı ...Son 2 ders.... Sonra 3 gibi bir arkadaşla kahve keyfi veeeeeee sonra Bursa Heykel 'de bulunan Mercan Sanatevi'nin organize ettiği  bir craft firmasının semineri.....İşte olay burada başlıyor...Ben ahşap boyamayı bırakalı 15 sene falan oldu ama  ..Aman tanrım şok oldum neler, ne  malzemeler ,ne kolaylıklar çıkmış böyle...Çok zevkli bir 3 saatim orada geçti...Yaptıklarımı  ve öğrendiklerimi  yazacaktım ama takdir edersiniz ki bugün çok yoruldum...Bana izin verin bunları öbür yazımda anlatayım ve resimleri paylaşayım..Şimdi Banu ablama ve sizlere verdiğim sözü tutmanın mutluluğu içinde keyifle yatağıma gidiyorum..herkese sevgiler....sağlıkla kalın..hobisiz kalmayın::)))nurcano.....nurcanbar@gmail.comig: nurcano1968face:nurcan eyigör barışıcı


4 yorum:

 1. Nurcanım... blog dünyası gerçekten çok ayrı bir dünya, sanki kocaman bir aile, hobilerimizi, yaşantımızı paylaştığımız gibi sevinçlerimizi de üzüntülerimizi de dertlerimizi de paylaşıyoruz... Ve öyle güzel dostluklar çıkıyor ki, gün gelip karşılaştığımızda 40 yıllık dost gibi özlemle sarılışıyoruz. O gün Zuhalle ikimizi gördün işte, ilk karşılaşmamızdı, ama nasıl da hasrettik birbirimize değil mi :)
  Artık en azından bir saatini bu dostlara ayır, içlerinde seninle meslektaş olanlar çok, bilgi alışverişi, dertleşme için seninle olacaklardır, her yorumun altında "yanıtla" bölümü var ya, oraya cevaplarını yazıp "yayınla"yı tıkladın mı oldu işteee :)
  Tekrar hoşgeldin aramıza, kıcak dolusu sevgiler sana :)

  Haaa...bir de, yorum ayarlarını bul, orada "kelime doğrulama" var ya, ona "hayır" de, çünkü çıkan kelimeleri hep yanlış yazıyoruz ve hepimiz bundan nefret ediyoruz :))

  YanıtlaSil
 2. Banu ablacım gerçekten öyle..Zuhal sizi hep anlatıyordu zaten ..Ben de Zuhal sayesinde sizlerle tanıştım.Çok mutluyum.Elimden geldiğince yazmaya çalışacağım...öpüyorum..Kısa süre sonra bir yerlerde görüşmek dileğiyle....

  YanıtlaSil